Schody

Schody są niezbędne w każdym domu.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą schodów

Schody gięte drewniane

Schody Gięte drewniane

Schody Giete drewniane to schody głownie przeznaczone do wnętrz klasycznych,np. w stylu dworkowym. Charakteryzują się konstrukcją z giętymi elementami drewnianymi w samej konstrukcji jak również poreczy . Idealnie komponują się w połączeniu ze stalą kutą(metaloplastyka) .Kształt ,linia tych schodów jest projektowana indywidualnie do każdego wnętrza i potrzeb klienta.
Schody gięte produkujemy z drewna krajowego lub egzotycznego .

Schody gięte stal nierdzewna

Schody gięte stal nierdzewna

Ekskluzywne schody gięte w stali nierdzewnej idealnie komponują się z wnętrzmi nowoczesnymi oraz połączeniem klasyki i nowoczesności.
Konstrukcja gięta ze stali nierdzewnej a także poręcz pozwala uzyskać różnorodne kształty w/g naszego projektu lub wzorów wybranych przez klienta.
Stopnie mogą być wykonane z drewna krajowego lub drewna egzotycznego.

Schody Galaxy

Schody Galaxy

Schody spiralne ze stali nierdzewnej pozwalają na ekskluzywne połączenie parteru z piętrem wykorzystując maksymalnie miejsce przeznaczone na schody , a nierzadko w pomieszczeniach gdzie brakuje dostatecznej powierzchni na zaprojektowanie dużych schodów giętych.
Nowoczesny wzór schodów w połączeniuy z drewnem krajowym bądż egzotycznym harmonizuje z niemalże każdym wnętrzem domu .

Schody Amsterdam

Schody Amsterdam

Schody gięte na słupie drewnianym lub ze stali nierdzewnej z wyraźnie zauważalną konstrukcją zewnętrzną- giętą drewnianą wstęgą , świetnie komponują się z klasycznymi wnętrzami oraz w połączeniu klasyki z nowoczesnością.Schody Amsterdam szczególnie polecamy w pomieszczeniach otwartych w których mogą być odpowiednio wyeksponowane .

Schody Klif

Schody Klif

Schody kręte KLIF są produkowane na słupie ze stali nierdzewnej lub z drewna.Istnieje możliwość wyboru różnego rodzaju poręczy i wypełnień przystosowanych do tego modelu schodów . Schody KLIF polecamy szczególnie do wnętrz w których nie ma dostratecznie dużo miejsca aby zainstalować schody zabiegowe a także do istniejących otworów w stropie okrągłych bądż kwadratowych.
Schody produkowane w materiale :BUK.

Schody Kosmos

Schody Kosmos

Są to bardzo ekskluzywne schody w układzie krętym lub spiralnym.
Idealnie dopasowują się do surowych i nowoczesnych wnętrz.
Posiadają unikalną bardzo oryginalną konstrukcję ze stali nierdzewnej.
Stopnie schodów wykonane są również ze stali nierdzewnej satynowanej .

Schody Torino

Schody Torino

Są tio schody zabiegowe przystosowane do większości otworów i klatek schodowych w budownictwie jednorodzinnym. Posiadają bardzo oryginalną konstrukcję z drewna , która odpowiednio wyeksponowana potrafi skutecznie upiększyć wnętrze Twojejego salonu, domu .
Istnieje możliwość zastosowania poręczy w stylu klasycznym lub nowoczesnym. Schody produkowane są z drewna krajowego: buk, jesion, dąb.

Schody Verona

Schody Verona

Nowoczesna modułowa konstrukcja schodów zabiegowych Verona nada niepowtarzalny i nowoczesny  oraz jednocześnie bardzo lekki wygląd schodów w Twoim domu. W OFERCIE RÓWNIEŻ WERSJA Z KONSTRUKCJĄ  Z PODŚWIETLENIEM HALOGENOWYM !!!
Konstrukcja schodów : stal malowana proszkowo Ral 9006Dp lub Antracyt.
W ofercie poręcze z elemntami malowanymi proszkowo oraz ze stali nierdzewnej.
Stopnie produkowane są z drewna krajowego lub egzotycznego .

Schody Modena I

Schody Modena I

Schody Tokyo II

Schody Tokyo II

Sa to schody zabiegowe z konstrukcją boczną stalową malowaną proszkowo w Ral 9006Dp lub Antracyt, wycinaną laserowo.
Stopnie są wpuszczane pomiędzi nonstrukcję i mogą być wykonane z drewna krajowego lub egzotycznego a także w ekskluzywnej wersji ze szkła hartowanego.
W ofercie możliwość zastosowania kilku rodzajów poręczy, również ze szkła hartowanego.
W konstrukcji schodów Tokyo zauważalne są elementy śrubowe ze stali nierdzewnej, które dodatkowo nadają nowoczesny i surowy wystrój schodów w Twoim domu .

Schody Florencja

Schody Florencja

Są to ekskluzywne schody zabiegowe ze stali nierdzewnej satynowanej  na konstrukcji jednobelkowej wspartej w wewnętrznej części schodów dystansami ze stali nierdzewnej.
W poręczy istniejje możliwość zastosowania różnego rodzaju rozwiązań o przeróżnych kształtach profili , dopasowanych do potrzeb klienta, również w połączeniu: drewno-stal nierdzewna . W ofercie stopnie z drewna krajowego lub egzotycznego .

Schody Wenecja

Schody Wenecja

Ekskluzywne schody ze stali nierdzewnej satynowanej na konstrukcji szerokiej  dwu belkowej , polecanej szczególnie do wnętrz nowoczesnych z wykończeniami ze stali nierdzewnej. W ofercie różnorodne rozwiązania poręczy  o różnych kształtach profili, także w wersji ze szkłem hartowanym . Stopnie mogą być wykonane z drewna krajowego lub egzotycznego .

Schody na beton

Schody na beton

Balustrady

Balustrady